" Золоті " радіатори - радіатори " під золото " - " позолочені " радіатори - " золоті " радіатори-рушникосушки - радіатори-рушникосушки " під золото " - " полоченi " радіатори–рушникосушки.
Меблі і предмети інтер'єру золотистого кольору завжди випромінюють елегантність; тому, хто бажає досягти такого ефекту в інтер'єрі свого дому ми пропонуюємо радіатори і рушникосушки з поверхнею " під золото ".
" Золотi " радіатори–рушникосушки відмінно вписуються у ванні кімнати з чорними, білими або теплими натуральними кольорами каменю або керамічної плитки, особливо якщо і сантехніка підходить за кольором.
" Золотий " радіатор створює чудову гармонію з меблями зі світлого або навіть темного дерева і текстилем теплих відтінків, наприклад, кремового або коричневого кольору.
Слід мати на увазі, що ці радіатори можуть бути виготовлені з використанням різних технологій обробки поверхні - гальванізації, анодування, електростатичного порошкового покриття - і у зв'язку з цим "виблискуючий металевий" ефект їх покриття " під золото " може відрізнятися.
Попри те, що на фотографіях представлені тільки кольорові моделі або моделі з хромованою обробкою, їх можна вибрати з "золотою " обробкою або в "золотому" кольорі за допомогою опції кольору (серед доступних кольорів цієї моделі) при замовленні радіатора. Золоті радіатори - Радіатори під золото - Позолочені радіатори - Радіатори опалення

Кошик порожній

ВИБІР ВАЛЮТИ