дизайн радіатори, радіатори опалення, кольоровий радіатори
Інцоґніто-радіатор-2
Інцоґніто-радіатор-3

Вибір типу і розміру
Тип
Висота
Ширина
Глибина
Потужність
Результати вибору

Вибір типу і розміру:

Вибір кольору:

Total: 0
Ціна0
Знижка

Кошик порожній

ВИБІР ВАЛЮТИ

Дизайн радіатори - Радіатори опалення | Senia Group - Україна

Раніше вважалося, що радіатори - це  елементи житла, які  виконують лише функцію якісного обігріву приміщень. Сучасні радіатори більше не є нудними функціональними одноманітними пристроями, які необхідно приховувати від погляду.

Нині  широко використовуються нові, створені дизайнерами радіатори, що поєднують в собі  як функції якісного регульованого обігріву так і широкий спектр конфігурацій, кольору і навіть призначення.Таким чином сучасні дизайн-радиаторы стали істинними елементами інтер'єру будь-якого приміщення.

Відповідно до сучасних дизайнерських концепцій дизайн-радiатори грають усе більш важливу роль в інтер'єрі житлового і робочого простору. Наші радіатори є новими, прикрашаючими елементами  приміщення,  естетичною частиною його інтер'єру.

Сучасні радіатори несуть тепло в приміщення різними, у тому числі і інноваційними, способами. У відмінності від існуючих понять про радіатор як тільки джерелі тепла,  наш каталог представляє великий вибір радіаторів  різноманітних конфігурацій, широкої палітри  забарвлення  і  призначення (для житлових кімнат, спалень, коридорів, санвузлів, радіатори для сушки білизни і одягу), які відповідають стилю  житла або робочого приміщення.

У каталозі представлені також радіатори "під старовину", що поєднують сучасну якість і теплопередавальнi характеристики із старовинними класичними формами і конфігураціями. Проте більшість замовників зупиняють свій вибір на сучасному дизайні радіаторів відповідно до стилю інтер'єру свого дому.

Сучасні виробники радіаторів притягають дизайнерів для створення моделей, які стануть витворами мистецтва, органічною частиною декорації інтер'єру  або ж мультифункціональними предметами інтер'єру.  Ці незвичайні радіатори відкривають нові можливості -  замість старих нудних радіаторів можна знайти індивідуальні рішення  опалювання різних приміщень.

У квартирах з продуманим до найдрібніших деталей інтер'єром  загальна картина не може бути порушена радіаторами традиційної форми, які в гармонійному дизайні інтер'єру частенько виглядають як "зайві предмети".

Наш інтернет-магазин пропонує близько 200 типів радіаторів для різних видів опалювання (радіатори для систем опалювання з  гарячою водою, електричні радіатори, радіатори для змішаного режиму роботи, низькотемпературні радіатори), радіатори різних  функцій ( для вітальні  і ванної кімнати), а також радіатори різної якості (дизайн радіатори і ексклюзивні радіатори). Ви можете оснастити усі кімнати в квартирі, вибравши радіатори з однієї "сім'ї"  моделей, або ж можете вибрати з широкого асортименту нашого інтернет-магазину різні моделі радіаторів для кожної кімнати вашого житла.

З вибором кольору радіатора, який прикрасить Вашу квартиру, Вам безперечно придеться "помучитися", оскільки більшість моделей радіаторів ми пропонуємо в кольорі з палітри RAL Classic (200 кольорів) без додаткової вартості.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір радіаторів різної форми. Окрім дизайнерських радіаторів і рушникосушок,  контури яких близькі до контурів традиційних радіаторів,  використовуваних майже в усіх квартирах, ми також

пропонуємо екстравагантні моделі, якi являються  результататом творчості італійських і французьких дизайнерів. Ці незвичайні, заворожливі оригінальні форми радіатора можуть бути істинними родзинками у будь-якому приміщенні.

Потужність нагріву радіатора - найважливіший показник. Саме тому в нашому списку продуктів знаходяться чавунні радіатори, які довго зберігають тепло; алюмінієві радіатори, які нагрівають приміщення в найкоротші терміни, а також інноваційні радіатори, що дозволяють отримати  комфортний клімат в примiщеннi при низькій температурі  теплоносія (натуральний кам'яний радіатор).