ПЕРЕВАГИ РАДІАТОРА
Особливості алюмінієвого радіатора :
- декоративний вертикальний радіатор
- призначений для експлуатації в системі опалювання з гарячою водою (центральне опалювання)
- виробляється з кольоровою поверхнею в кольорі з палітри RAL (208 кольорів) без додаткової вартості
- цей радіатор поставляється з кронштейнами для настінного кріплення
- має додаткове (опцiйне) приладдя: ручний вентиль (комплект, забарвлений або хромований), хромований термостат-вентиль (комплект)
МАТЕРІАЛ: алюміній, сталеве листове покриття
ГАРАНТІЯ: 5 років
Термін ПОСТАЧАННЯ: близько 6 тижнів
Зроблено в Італії
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Розміри:
Висота: 1200 мм, 1400 мм, 1600 мм, 1800 мм, 2000 мм, 2200 мм
Ширина: 452 мм, 533 мм, 560 мм
Технiчнi данi:
Потужність (Вт): теплова потужність на східцях нагріву 75/65/20 (Δt50°), випробувана відповідно до EN 442.
Вентилі: ці радіатори поставляються без вентилів, але можна замовити комплект дизайн-вентилей.
Підключення: ТУТ
Макс. робочий тиск: 4 бар
Макс. робоча температура: 80°C
Вентилi для спуску повiтря: усі радіатори обладнані вентилями для спуску повiтря.
Поверхня: порошкове покриття ( щадне екологію електростатичне епоксидно-поліестерне порошкове покриття) відповідно до DIN 55900.
Технічний (е) малюнок (малюнки) Ви знайдете ТУТ
КОЛЬОРИ
КОЛЬОРИ
Будь ласка, зверніть увагу, що колірна палітра служить тільки для орієнтації. Відображення кольору залежить від вашого екрану і налаштування браузеру і через це не зовсiм точне. Тому у поставлених радіаторів слід чекати відхилення відтінків кольору в порівнянні з кольором на екранi.
Можливі кольори дивiться ТУТ
3D-МОДЕЛI
3D-моделi радіаторів для проектування і візуалізації в області дизайну інтер'єру можна знайти:
ТУТ
ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
Усі радіатори, що реалізовуються нами, відповідають нормам безпеки Європейської комісії
Радіатори повинні використовуватися строго відповідно до їх призначення.
Щоб забезпечити безпеку і запобігти можливим нещасним випадкам, мають бути дотримані наступні правила:
МОНТАЖ РАДІАТОРІВ
- Монтаж та нагляд за радіаторами повинні робитися тільки кваліфікованими фахівцями, що дають гарантію на свою роботу.
- Для монтажу або кріплення нагрівального елементу може бути використане тільки перевірене і отримане від виробника радіаторів приладдя.
- Радіатори повинні кріпитися надійно до стін, оскільки вони мають велику вагу і у разі відриву від стіни можуть нанести серйозні травми особам, що знаходяться зблизька.
- Радіатор має бути встановлений належним чином тільки на такі стіни, які можуть витримати значну вагу радіатора і опалювальної рідини, що наповнює його.
- Кріпильні елементи радіатора розраховані на навантаження від ваги радіатора, тому строго заборонено навіть на короткий проміжок часу додатково навантажувати радіатор, не можна ставати на радіатор, спиратися на нього, ставити на радіатор різні предмети.
- Радіатори не мають бути встановлені під меблями, за меблями або предметами інтер'єру, які перешкоджають вільній циркуляції повітря.
- Тверді предмети можуть механічно пошкодити радіатор, тому такі дії їх на радіатор мають бути виключені.
- При виникненні ушкоджень радіатора у вигляді поломок, тріщин і т. п. негайно перекрійте вентилі, або вимкнiть опалювальну систему . У разі електричних радіаторів або радіаторів змішаного режиму роботи негайно відключите їх від електромережі.
РАДІАТОР З ГАРЯЧОЮ ВОДОЮ.
- З пошкодженого або несправного радіатора може витікати або просочуватися гаряча вода, яка може викликати опіки. Тому ви повинні торкатися до такого радіатора з особливою обережністю або застосовувати відповідні засоби захисту, якщо ви з якоїсь вагомої причини не можете почекати охолодження радіатора.
ЕЛЕКТРИЧНІ РАДІАТОРИ І РАДІАТОРИ ЗМІШАНОГО РЕЖИМУ
- Для електричного радіатора або радіатора змішаного режиму діють ті ж правила безпеки, як і для інших домашніх електроприладів.
- Звертайте увагу на цілісність шнура електричного живлення. Електричні дроти ні в якому разі не повинні стикатися з гарячими опалювальними приладами
- У санвузлах радіатори з електро - або змішаним режимом роботи дозволяється ставити виключно тільки в тих місцях, де встановлений захист і заземлення відповідно до вимог IP . Креслення з IP- зонами додається до документації таких радіаторів.
(Можливість застосування радіаторів в різних умовах довкілля визначається застосуванням захисних систем, які діляться на відповідні міри захисту, на так звані IP коды. Абревіатура IP розшифровується як International Protection. Міра захисту визначає придатність електроустаткування для різних умов середовища, окрім цього і захист людей від потенційної небезпеки при їх використанні).
СКЛЯНІ І ДЗЕРКАЛЬНІ РАДІАТОРИ
- Загартоване скло, яке використовується при виготовленні скляних і дзеркальних радіаторів, набагато міцніше і безпечніше, ніж звичайне скло (якщо таке скло розбивається, то воно дробиться на значно менші шматочки, тому ризик травми істотно зменшується), і відповідає нормам безпеки Європейської комісії. Але оскільки скло може розбитися, то експлуатація і відхід за скляним і дзеркальним радіатором вимагає підвищеної обережності.
- Забороняється поверхню або торці скла ( дзеркала) радіатора піддавати механічній дії яких-небудь твердих предметів.
БЕЗПЕКА ДІТЕЙ
- Якщо опалювання не перемкнуто на нижчу температуру, необхідно запобігти знаходженню дітей без нагляду у безпосередній близькості від радіатора. Оскільки діти мають ніжну і значно тоншу шкіру, ніж дорослі, то гарячі радіатори або витік/просочування гарячої води з радіатора може заподіяти серйозні опіки у дітей.
- Гострі кути і краї у деяких моделей радіаторів можуть бути причиною механічної травми у дитини. Тому у будинку, де живуть маленькі діти або ж можуть знаходиться без нагляду, рекомендується встановлювати тільки радіатори із закругленими кутами і краями.
- Не допускайте дітей до електричних дротів і роз'ємів. Оптимальним рішенням є приховання електропроводки під штукатуркою.